Volby- myslím,že se nic mimořádného neudálo.

pondělí 20. říjen 2008 12:36

volby

Volby-myslím,že se nestalo nic mimořádného..Každá strana,která je dva roky ve vládě, se propadne na dno popularity.Tento jev je znám v celé Evropě.Každé jiné vysvětlení je jen zástupné.Historia est magistra vitae.

Volby-myslím,že se nestalo nic mimořádného.Každá strana,která je dva roky u moci, se propadne na dno popularity.Tento jev je znám v celé Evropě.Každé jiné vysvětlení je jen zástupné. Jako názorný příklad lze srovnat výsledky krajských voleb ve Zlínském kraji.

-2004 ČSSD 13%, ODS 31%, lidovci 21% ,

- 2008 ČSSD 35%, ODS 22%, lidovci 14% .

Bohužel u nás jsou volby stále charakteru spíše emocionálního,než pragmatického.Horké hlavy vychladnou,pro jiné to může být popud k zamyšlení a to je tak asi vše,co lze dělati.Všechny komentáře v novinách ,či v jiných mediích nakonec dopadnou podle výroku Karala Čapka"Není nic staršího,než den staré noviny ".

Vrátil jsem se z Bavorska,kde měli před časem volby.Jeden kolega mi řekl hezký vtip.Vnučka se ptá babičky:"opravdu každá pohádka začíná...bylo,nebylo.....,Dcerunko teď hodně pohádek začíná....když mně zvolíte ,udělám pro Vás....

Jiří Bakala

Jiří Bakala

Jiří Bakala

Zdravotnictví a jeho historie,úvahy,vzpomínky,polemika etc.

jsem zdravotnik-chtěl bych psát o historii a současnosti zdravotnictví.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora